kancelarie frankowe
Poradnik frankowicza

Frankowicze nabierają odwagi – składają znacznie więcej pozwów niż w zeszłym roku. Dziś niewątpliwie mają więcej wiary w to, że mogą odzyskać swoje pieniądze od banku. Co w związku z tym oferują im różne kancelarie prawne, które wyrastają jak grzyby po deszczu?

W czym kancelarie frankowe mogą pomóc?

W naszej kancelarii zapewniamy napisanie pozwu opartego na naszej eksperckiej wiedzy – nie tylko będącej konsekwencją bycia pełnomocnikiem po obu stronach – frankowiczów i banków. Mamy bowiem także wiedzę ekonomiczną i finansową, która wynika z naszego wykształcenia i doświadczenia. Dlatego samodzielnie, bez pomocy zewnętrznych osób, wyliczamy wartość przedmiotu sporu. Krótko mówiąc – wiemy, ile możesz odzyskać. Dzięki naszemu unikalnemu w branży know-how piszemy świetne pozwy. A takie znacznie łatwiej jest obronić przed sądem.

Zapewniamy prowadzenie sprawy sądowej od A do Z – w tym oczywiście reprezentowanie klientów podczas rozpraw. Zadbamy także o to, by Twoje raty zostały wstrzymane aż do zakończenia procesu. Jeśli zaś bank wykaże chęć – będziemy z nim negocjować propozycje ugody. Jak widzisz, zajmiemy się Twoją sprawą kompleksowo.

Nie masz pieniędzy na proces? Nie martw się!

Być może zastanawiasz się, skąd na to wszystko wziąć pieniądze. Kancelarie frankowe kosztują, ale nie martw się, bo jeśli wykażesz, że nie stać Cię na proces, zostaniesz zwolniony z kosztów sądowych.

Również z tego samego powodu możesz skorzystać z pomocy adwokata z urzędu. Musimy Cię jednak lojalnie uprzedzić, że prawnicy są jak lekarze – specjalizują się w danych dziedzinach. Dlatego przypadkowy adwokat może nie mieć wystarczającej wiedzy na temat tego, jak zbudować odpowiednią argumentację prawną. Innymi słowy: napisze niewłaściwie pozew, który zostanie oddalony przez sąd. A to oznacza przegraną już na starcie! Co więcej, nie posiadając odpowiedniej specjalistycznej wiedzy, nie przygotuje Ciebie, kredytobiorcy, należycie do rozprawy. Musisz bowiem dowiedzieć się, co oznaczają terminy podstawowe: abuzywność, indeksacja i tak dalej…

Jeśli więc szukasz kancelarii frankowej, która spełni Twoje wymagania – skontaktuj się z nami już teraz. Im szybciej napiszemy pozew, tym szybciej przerwiemy bieg przedawnienia roszczeń. Czyli tym więcej odzyskasz swoich pieniędzy!

Źródło zdjęcia: unsplash.com